Pontos idő: 2017.10.23. 18:55

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: The Last Kingdom
HozzászólásElküldve: 2011.07.02. 07:22 
(rang nélküli)

The Last Kingdom

Kép

"Az utolsó Királyság" tartalmaz 15 új nemzetséget, beleértve a viking, a szász, a skót, az ír, vagy például a walesi frakciókat, illetve kultúrákat. A térképen 120 régió található. Epikus csaták és hangulatos zene, szépen kivitelezett egységek és épületek jellemzik.

Hivatalos oldal:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?467534-The-Last-Kingdom-DOWNLOADS

Letöltés:
http://www.mediafire.com/file/xta1q42msbnvvcx/tLK+3.06b+to+4.0+patch.exe

Telepítés:
1. M2TW+Kingdoms 1.5
2. A "mods" mappába települ

Térkép:

Video trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=isK-Yk3_QZc

Jó játékot Kívánok!

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: The Last Kingdom
HozzászólásElküldve: 2011.07.02. 09:33 
Rang 4

TWO Szolgálati Érdemrend ©
Idézet:
June 01, 2011, 08:22 AM
Probably mostly my fault - I thought we had a final version before I went on holiday. But there were still some bugs that cropped up.

I will be back at my machine by 20th June and compile all the fixes that we have found since that version. Shouldn't take long after that for the installer to be uploaded.

Magyarul június 20-án jön haza nyaralásból, kijavítja még amit kell, és kiadják.
Szal vagy még június végén, vagy július elején, arról nincs infó milyen jellegűek a problémák.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 11:07 
Rang 2

Én is borzasztóan várom. Danova (a magyar fejlesztő) munkái pedig káprázatosak.

Körülbelül olyan kampányt kapunk, amilyennek a Britannia kampánynak kellett volna lennie.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 16:29 
(rang nélküli)

"Magyarul június 20-án jön haza nyaralásból, kijavítja még amit kell, és kiadják.
Szal vagy még június végén, vagy július elején, arról nincs infó milyen jellegűek a problémák."

Na igen, mint említettem, ez az, amit én is kiolvastam a TWcenter fórumából. Csakhogy a fejlesztés vége már hónapok, sőt évek óta húzódik.

Ez a mod az eddigi információk szerint a legjobb, leghangulatosabb fejlesztések közé tartozik, ráadásul a Viking-korszak vélhetően sokak egyik kedvenc időszaka. Le a kalappal Danova grafikusi munkája előtt.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.07.04. 17:33 
Rang 2

Egy viking frakcióval biztosan elkezdem, de a két ír királyság is tetszetős lesz! :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.01. 18:48 
Rang 2

Hölgyeim és Uraim!

Kijött a The Last Kingdoms béta verziója!!! :o

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=467534

Én sajnos csak később tudom feltelepíteni és kipróbálni, de aki hasonlóan várta mint Én, attól szívesen vennék pár sor beszámolót ebbe a topicba! ;)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.01. 20:45 
Rang 4

Szintén csak később tudom kipróbálni, jövőhét hétfőn, lesz némi észrevétel majd. :9

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.02. 18:38 
Rang 1

Volt szerencsém már jó néhány kört lejátszanom. Tapasztalatok:
- A független települések tömve vannak egységekkel. Az ostrom fal nélkül is elég sokáig tart, viszont számomra élvezetes. Mezei ütközeteket azonos erőt képviselő ellenség ellen még nem vívtam.
- Tekintélyes nagyságú viking portyázók szoktak a semmiből lecsapni a part menti településekre. Egyelőre védekezni ellenük képtelenség. Szerencse, hogy a területeimet eddig egyszer érintette.
(TW centeren olvastam, elvileg magyar portyák is fogják érinteni a Kelet-Frank Királyságot 906 után. 8-)
- Gazdasági- és népesség növekedés motorja a kereskedelem.
- Az egységek szépen kidolgozottak. Erős lovasságra a frankok kivételével ne nagyon számítsatok. :lol: A gyalogsági hadviselés lesz az uralkodó.
- Zenei aláfestés hangulatos.
- Vallás helyet kultúra van, papok helyett bárdok terjesztik. A képzési lehetőségek ehhez kötöttek, de ez már a tw centeren is fent van. Ajánlom az ottani élménybeszámolók nézegetését. Srác egész epikus csatákat vív. :D

Hirtelen ennyi jut az eszembe. Ha van rá igény töltök fel in-game képeket.

"Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died. "

/Ser Jorah Mormont/

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 09:56 
Rang 6

elsöre sikerült hibássan letöltenem. zseni vagyok.

a télen játszottam végig a "viking invasion 2."-t. jo összehasonlitás lesz. kiváncsi vagyok már nagyon.

miért nem lett itt szépen magyarul bemutatva ez a mod? az elsö hozzászolásba igazán beszerkeszthetnék a minimál infokat.(mi ez; honnan; mihez; hogyan?)

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 11:09 
Rang 3

Ha lesz időm (ami mostanában sajnos nagyon nincs meló miatt), megcsinálom. De ha valaki kedvet érez, küldhet egy PÜ-t, amiben leírja, hogy mi ez, honnan, mihez, hogyan, és akkor olyan lesz a kezdő hozzászólás, amilyennek ti/ő szeretné(tek). ;)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 18:27 
Rang 6

nagyon szép. jo is, csak kifagy 916ban menthetetlenül.
normannokkal probálkoztam.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.04. 06:20 
Rang 3

Keresd meg a log filet/file-okat (vagy a mod főmappájában van, vagy a MedII logs mappájában, cfg beállítás kérdése), és töltsd fel őket, ránéznék, hogy kiderül-e belőle valami ;)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.04. 10:11 
Rang 6

hova töltsem föl?

amugy itt a vége mindnégynek.
-M2TW.system.log
20:22:34.187 [system.io] [info] open: found mods/Last_Kingdom/data/ui/southern_european/eventpics/raid_northumberland.tga (from: C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
20:22:34.468 [system.rpt] [error] Odin help us! Something went wrong and only Thor might know what.
I have no idea what happened, so I am exiting now.

-pkh.scriptoutput.log
20:20:27.796 [game.script] [warning] Trigger parsing warning in mods/Last_Kingdom/data/export_descr_character_traits.txt, at line 15934, column 30 :
we should only have trait(StrategyChivalry) additional affects for triggers(jihads_7)
20:20:27.796 [game.script] [warning] Trigger parsing warning in mods/Last_Kingdom/data/export_descr_character_traits.txt, at line 15943, column 26 :
we should only have trait(JihadHistory) additional affects for triggers(jihads_8)

-pkh.script.log
20:22:34.187 [game.script.trigger] [trace] Trigger <0069_T_Instigate_Siege> fired
20:22:34.187 [game.script.exec] [trace] exec <add_events> at line 2614 in mods/Last_Kingdom/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt

-pkh.script2.log
20:22:34.187 [game.script.trigger] [trace] Trigger <0069_T_Instigate_Siege> fired
20:22:34.187 [game.script.exec] [trace] exec <add_events> at line 2614 in mods/Last_Kingdom/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt

mindig nortumbriára ugrik a kifagyás elött a körváltás közben.
ha bármit megtámadnak a vikingek kapom a raid-es üzeneteket; a legjobb volna öket kikapcsolni(megoldhato? mármint az üzeneteket). a raideknél ugyan ugy felkapcsolja a villanyt a városnál mint a jihadnál(mert a jihadot használják ).

-nagyon hasonlit az ib2-concvestus britannia-ra. brutál sok uj épület.
-a magyarok jönnek mint a villám.
-a vikingek barátok a normannoknak. ib2-s tapasztalatbol a diplomatát egyböl elinditottam gyalog norvégiába. utközben az összes viking néppel barátkoztam. aachen elestekor egyböl el is adták nekem a szövetségesemtöl elvett tartományt.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.04. 11:42 
Rang 3

Tényleg segítsek file feltöltő oldalt találni? :D

Fogd meg a file-okat, tedd be egy mappába, tömörítsd rar-ba vagy zip-be, majd kússz el egy feltöltő oldalra, töltsd fel és linkeld be ide.

Sajnos a végével nem minden esetben érek túl sokat, most amiket beírtál, a következőt jelet(het)ik:

1. keresett egy képet (north umberland raid), meg is találta, majd valami gikszer támadt és kilépett (valószínű rossz a scritpt a campaign_script-ben, a kép miatt nem csinál problémát, ha nem találja, beteszi az alap default képet).

2. valamelyik trait-tel támadtak problémái, ez nem szokott fagyást okozni, de azért érdemes ránézni (ha ellentmondásos eredményei vannak ugyanazon esetben aktiválódó traitnek, az okozhat galibát, de mondom, fagyni nem szokott tőle. A StrategyChivalry meg a Jihadhistory traitek meg az alapjátékból jönnek, azokkal nincs baj)

3. Instigate_Siege script elindul, campaign scriptben aktivizálódik a script, oszt nincs több info (erre is érdemes ránézni, bár ha gondja támad vele, sikítozni szokott)

4. ld. 3.

A nortumbriára ugrás és fagyás gyanús nekem. A log fileokat tényleg töltsd fel légyszíves, meg tedd hozzá a campaign_scriptet is!

Köszi,

Lofwyr

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.04. 11:54 
Rang 6

itt vannak a sriptek: http://depositfiles.com/files/8vr6tbwjp

van ojan trait is ami a tüzérségre ad. pedig semmiféle gép nincs a játékban.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.05. 17:06 
Rang 6

tökre borzaszto. ezzel akarok játszani, de ez bugos és várhatok a javitásra.
semmi máshoz nincs kedvem.
azt hiszem toporzékolni fogok.

a "regions & provinces 3"-hoz(kb ss klon, de azért más) is vártam, de azota se javitották ki. remélem azért ezt hamar kijavitják.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.05. 19:08 
Rang 4

Na elkezdtem én is, frankokkal kezdtem h/h fokozaton, bár még csak pár körig jutottam, eddig inkább átnéztem az épületeket, meg az egységeket, kifejezetten tetszik, hogy csak városok vannak, ezekhez is elég ez a sok épület, amiknek kb 70%-a kultúra, kereskedelem, és növekedési bónuszt ad, ami jó, csak kicsit felesleges az a +0.5-1%.

Nagyon jól néz ki, két várost kapásból megvettem 38-38k-ért.
Majd még írok :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.05. 21:20 
Rang 6

gyurj a gazdaságra nagyon, és fojtsd meg a normannokat amig még gyengék.
a vikingek meg egyszercsak jönnek. érdemes gyorsan diplomatát küldeni hozzájuk. sorba mindhez.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.05. 22:22 
Rang 4

Normannokat néztem is mint győzelmi feltétel, hiszen szövetségesek.. de ez van, végük lesz :twisted:
Lehet az AI volt itt hülye, de a dánokon kb átgyalogoltam Jütland félszigeten legalábbis, ha nem tör meg a lendület, végzek velük hamar.
Tetszik, hogy a népeknél változatos egységek vannak, de nem ezerféle ugyanazzal a funkcióval (lásd 8millió légiós egység más névvel rome modokban..).
A lovasság valahogy nem akar működni. Legalábbis frankoknál eddig nem.
Hátulról úgy belerohannak ahogy kell(16 charge), és semmi haszna, jó ha 3 halott van, testőrség ugyan ez...
kösz a tippet ;) Ja, és városokat venni érdemes.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.06. 08:59 
Rang 6

ja és elfelejtettem irni. kb 10 fullos magyar sereg jön. ök is a frankokhoz.
a dánok az elején gyengék, de ha felprédáltak néhány várost, akkor már annyi pénzük és seregük lesz, hogy jaj.

városokat venni a legjobb dolog a játékban.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC